O nas

Powstaliśmy dla Ciebie - z miłości do słodkości

Słynna Cukiernia

Czyli jak to się wszystko zaczęło?

Historia cukierni rozpoczęła się w 2015 roku, moja dużo wcześniej. Po latach marzeń o własnej działalności, doskonalenia umiejętności cukierniczych postanowiłam sprawdzić się na wymagającym rynku. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Oprócz dalszych możliwości rozwijania swojej pasji, zdobyłam wielu zadowolonych Klientów, którym mogłam zaoferować swoje słodkości.

Słynna Cukiernia to moja pasja. To nieduża klimatyczna pracownia, w której powstają słodkości oprószone pierwiastkiem artystycznym i szczyptą mojego serca. Na co dzień dzielę się z Tobą tym, co mam najcenniejszego - miłością do wypieków, ciast, tortów i wszelkich innych słodkości.


Anna Stachura

Dla Ciebie robię torty, makaroniki i inne cudności

Od najmłodszych lat jestem miłośniczką wszelkich słodkości, artystyczną duszą, marzycielką i estetką. Przywiązuję wagę nie tylko do smaku swoich wypieków, ale również do wyjątkowego ich wyglądu. Dbam o to, żeby każdy element tortu, ciasteczka czy babeczki był dopracowany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu, że robię w życiu to co kocham, jestem szczęśliwą osobą.